M02003407
$9.46
Price (incl. GST) Each
Regular customers may be eligible to open a credit account with 30 day trading terms and trade pricing
| Brand | Seagull |
|---|---|
| MPN | M02003407 |
| SKU | 155 M02003407 |
| System of Measurement | Metric |
|---|---|
| Inside Diameter (mm) | 20mm |
| Outside Diameter (mm) | 34mm |
| Width (mm) | 7mm |
| Material | Nitrile |
Please contact us using the form below or send us an email.