M01803307
$2.86
Price (incl. GST) Each
Regular customers may be eligible to open a credit account with 30 day trading terms and trade pricing
| Brand | Seagull |
|---|---|
| MPN | M01803307 |
| SKU | 155 M01803307 |
| System of Measurement | Metric |
|---|---|
| Inside Diameter (mm) | 18mm |
| Outside Diameter (mm) | 33mm |
| Width (mm) | 7mm |
| Material | Nitrile |
Please contact us using the form below or send us an email.